IMG 0270

ABBA Rock Show

ABBA Rock Show je šestičlenné seskupení profesionálních zlínských hudebníků, a nadšených fanoušků skupiny ABBA, které nabízí 100% živou, špičkově propracovanou, produkci. Díky své kvalitě a dostupnosti již léta úspěšně působíme na území celé České a Slovenské Republiky, i v zahraničí.

Naše vystoupení je vhodné na firemní, soukromé i veřejné akce jakéhokoliv charakteru. Pravidelně vystupujeme na lukrativních večírcích nejvýznamějších českých firem, na městských slavnostech, poutích, plesech, sportovních akcích, festivalech a podobně. Dále se účastníme samostatných večerních koncertů v kulturních domech či výchovných koncertů ve školách.

ABBA Rock Show může být příjemným zpestřením i Vaší akce. Půvabné zpěvačky, špičkové výkony všech hudebníků, několikatery bohaté kostýmy, pódiová choreografie a skvělá šou Vás vrátí do doby, kdy světové popmusic kralovala švédská skupina ABBA ...

Máte-li zájem o naše vystoupení nebo chcete-li nezávazně poptat na termín Vaší akce, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 739 29 29 00 nebo prostřednictvím emailu.